Про нас

Інформація про нас:
Проект BabyToy створений в 208 році дружним колективом професіоналів, які мають солідний досвід на ринку дитячих товарів. З самого початку відкриття інтернет-магазину babytoy.com.ua, ми постійно вдосконалюємо якість сервісу і оптимізуємо асортимент продукції, що надається.

Багаторічний досвід Інтернет-торгівлі, ретельно відібраний асортимент дитячих товарів, розумна цінова політика і строгий контроль якості обслуговування дозволили нам вибудувати теплі і довірчі відносини з нашими шановними покупцями.

На сьогоднішній день ми можемо запропонувати високоякісні дитячі і підліткові товари – від іграшок для малюків до підліткових велосипедів, конструкторів, колясок і ляльок для дівчаток, машинок на пульті управління і роботів для хлопчиків, спортивних м’ячів і т.д. На всю продукцію є сертифікати відповідності нормам якості.
На відміну від багатьох інших Інтернет-магазинів, ми не купуємо замовлений товар після надходження заявки, а вже маємо його на власному складі, тому Ви можете просто зробити заявку на нашому сайті, або зробити замовлення по телефону і домовитися про зручному для Вас день доставки.

Наші переваги:

1. Заслужена довіра батьків.

2. Тільки якісний сертифікований товар.

3. Завжди максимально низькі ціни.

4. Найширший і продуманий асортимент.

5. Зручний інтерфейс сайту та особистого кабінету.

6. Оперативна доставка, в тому числі великогабаритного товару.

7. Позитивні консультанти.

8. Гарантія якості.

9. Надійна репутація.

10. Привабливі сезонні акції.